İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Projeleri

Başarılı iş adamı kimliği ile tanınan Yaşam Ayavefe 1984 yılında doğmuştur. Adana Merkez ilinde dünyaya gelen Yaşam Ayavefe yaptığı çalışmalar ile dünya çapında tanınan bir isim haline dönüşmüştür. Babasının ortanca oğludur. Eğitimine olduğu kadar kariyerine de önem vermiştir.

Bu alanda yaptığı yenilikler kendisini proje geliştirme konusunda uzman bir kişilik haline getirmiştir. Morph Game isimli şirketin Knight Online oyun satış ve bayilik sorumlusu olarak görev almıştır. Bu atılımı onun teknoloji alanındaki başarılarını ve yazılım uzmanlığını geliştirmiştir.

Yaşam Ayavefe iki bölüm bitirmiştir. Yazılım mühendisliği ile uluslararası ilişkiler bölümlerinden mezundur. Her iki alanda da çalışmalarına ve kariyerine devam etmektedir. Kıbrıs halkının ekonomisine büyük katkılar sağlama alanında iş istihdam projeleri geliştirmiştir.

Bu projeler kapsamında çok fazla iş sıkıntısı çeken kişiye yeni fırsatlar sunmuştur. Yaşam Ayavefe için başarı evidir. Bu nedenle yaptığı her işte başarıyı hedeflemektedir. Gıda mühendisliği bölümüne ilgi duyarak 2002 ve 2009 yılları arasında bu bölüme yönelmiş, bu alanda da yeni tecrübeler kazanmıştır.

Yaşam Ayavefe ve Yaptığı Teknolojik Çalışmalar

Yaşam Ayavefe dünya için devamlı bir çalışma halindedir. Bu nedenle teknolojinin getirmiş olduğu faydalardan yararlanmaktadır. Yazılım sektöründe öncü isim olması pek çok projede yeri olduğu göstermektedir.

Öne çıkan işlerinden biri Telecom Program Manager – Telekominikasyon, (Voipplanet Ltd. – Delsim Communications – Mediatel United Kingdom – Globalink Mobile 2004-2012) olarak bilinmektedir. Bunların dışında Telekominikasyon ve Cyber Security alanlarında yeni projeler ortaya çıkartmıştır. Bu yazılımlar onun çalışma azmini net bir şekilde göstermektedir.

Yaşam Ayavefe turizmdeki çalışmaları ile bilinmektedir. Özellikle Yeni Girne bölgesinde hazırlamış olduğu The Queen Luxury Hotel projesi büyük yankı uyandırmaktadır. The Queen Luxury Hotel projesi aynı zamanda iş istihdamı sağlamıştır. Turizm sektörünün gelişmesine katkıları olan Yaşam Ayavefe gelecek nesillere de bu kültürel mirası bırakma peşindedir.

Yazılım alanında java ve c++ programlarını kullanmaktadır. Kullandığı bu programlar kapsamında pek çok firmaya teknolojinin olanaklarını sunmaktadır. Çıkan tüm yenilikleri keşfederek en kaliteli şekilde genç nesillere aktarmaktadır.

Yılın En Başarılı İş Adamı Ödülünü Kazanan O İsim

Yılın en başarılı iş adamı ödülü 2015 yılında Turizm Bakanı tarafından kendisine takdim edilmiştir. Bu ödül sayesinde faydası dokunmuş ve hala daha dokunmakta olan kişilere bir kapı daha aralanmıştır. Çalışmalarında devamlı insan yararını gözeten Yaşam Ayavefe bu sektörün gelişmesi adına atılımlarını aralıksız sürdürmektedir.

‘’Dünyayı daha iyi yapmayan insan, insan değildir.’’ sözü bu düşünce yapısına bir örnektir. Faydalı kişiliği ve yardımseverliği sayesinde insanların örnek gördüğü bir kişi haline gelmiştir. Önemli başarılara ev sahipliği yaparak dünyayı güzelleştirmektedir.

Eğitim ve Öğretimde Var Olan Yaşam Ayavefe

Küresel dünya içerisinde pek çok ihtiyaç sahibi kişi yaşam sürmektedir. Bu kişiler için yardım eli uzatan Yaşam Ayavefe çeşitli kampanyalar düzenleyerek eğitim ve öğretime önemli katkılar sağlamaktadır. Üstelik bu katkılar genç nesillere örnek teşkil etmektedir.

Her bir birey eğitimini sıkıntı yaşamadan sürdürmektedir. Uygarlık yapısının temeli kitaplardır sözü de tüm bu yardımlara örnek gösterilmektedir. Gelecek nesillerin bu şekilde bilgili ve engin kişiler olması yolunda faaliyet gerçekleştirmektedir.

Doğa ve Küreselleşme Alanındaki Yaptığı Çalışmalar

Doğa ve küreselleşme alanlarındaki çalışmaları da hem dünya hem de bölge halkı tarafından ilgi görmektedir. Doğa için yaptığı atılımlar dünyanın iyi bir yer haline gelmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu atılımlardan biri olan sokak hayvanları için mama yardımları çok fazla yatırımcıyı harekete geçirerek kampanyaya katılmalarını sağlamaktadır. Bu durum takdiri hak etmektedir.